Olemme Kyberjoukot, ja autamme yritystäsi keskittymään omaan liiketoimintaasi huolehtimalla IT-asioista puolestasi. Meille tärkeintä on ymmärtää sinun bisneksesi ja valjastaa sähköiset ratkaisut vauhdittamaan toimintaasi. Tavoitteemme on huolehtia toimintavarmuudesta yrityksesi koosta riippumatta.

Joukot

Kyberjoukkojen asiantuntijat seisovat yhtenä rintamana sinun ja IT-haasteiden välissä. He hallitsevat sähköisen liiketoiminnan järjestelmä- ja palvelinratkaisujen ylläpidon ja kokonaishallinnan ja toteuttavat yrityksesi tarpeiden mukaisen tietoteknisen kokonaisuuden.

Sami Narkia
Tehopaketti
MYYNTI

sami.narkia@kyberjoukot.fi

+358 40 822 2809

 

Joonas Kolkka
Yrityksen aivot
JOHTO

joonas.kolkka@kyberjoukot.fi

+358 40 554 3166

Pasi Tolvanen
Järjen ääni
JOHTO

pasi.tolvanen@kyberjoukot.fi

+358 44 700 6046

Ville Sulin
NIPPELIGURU
TEKNIIKKA

ville.sulin@kyberjoukot.fi

Timo Mattila
MR. KÄYTÄNTÖ
PALVELUTUOTANTO

timo.mattila@kyberjoukot.fi

+358 44 545 4679

Stefan Johansson
Free Spirit
PALVELUTUOTANTO

stefan.johansson@kyberjoukot.fi